Novida,
EBRD BAS (İşletme Danışmanlığı Hizmetleri) Sağlayıcısıdır.
EU-Funded Inno-4-AgriFood Danışmanıdır.
TURQUALITY® Yetkili Yönetim Danışmanıdır.

Kullanım ve Gizlilik Koşulları

Novida Stratejik Yönetim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., sınaî, ticarî, fikrî, mülkî ve kişilik haklarına azami saygı ve özeni göstermektedir. Bu amaçla, aşağıdaki Kullanım ve Gizlilik Koşulları’nı bilginize sunarız:

  • Sitemizi ziyaret eden kişilerin “domain” ve “IP” adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcıları kişisel olarak tanımlamamakta olup sadece siteye girmek için kullanılan bilgisayarın bilgilerini içermektedir. Sitemizin kullanımı ile ilgili bilgi edinmek, kullanıcıların ilgi alanlarını kaydedip kendilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla, sunucumuzdan tarayıcılarına “cookie” dosyaları gönderebiliriz. Cookie’, bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınıza gönderilen bir dizi karakteri içeren küçük bir dosyadır.

  • Kullanıcılardan sağlanan kişisel bilgiler, sunduğumuz ürün, hizmet, araç ve gereçlerle ilgili yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar etmek; abonelik teyidi; yarışma/kampanya katılımları; ürün, hizmet, araç ve gereç kullanım hakkı sağlama ya da satın alabilmeleri amacıyla, kendileriyle birebir ya da toplu olarak iletişim kurabilmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, benzer şekilde, kullanıcılarımıza uygun olduğunu düşündüğümüz veya kendilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak isteyen işbirliklerimizin ve/ya diğer kurumların ürün ve hizmetleri hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmek için de kullanılabilir.

  • Elde edilen bilgiler, sitenin, nereden ve hangi amaçlarla kullanıldığını gösterdiğinden; sitemizin kapsam alanını, kullanım amaç ve şekillerini daha iyi anlayıp, sitemizi ve sunduğumu hizmetleri iyileştirebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Sitemizin kullanıcılarından sağlanan veriler, toplam olarak ya da belli gruplar bazında kategorize edilerek, istatistiksel (kullanım eğilimi, trend analizi, memnuniyet gibi) çalışmalarla, iş amaçları doğrultusunda kullanılabilir.

  • Novida Stratejik Yönetim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.., kullanıcıların kişisel bilgilerini saklı tutmak ve onay verilmemiş kişi veya kurumlarla kullanımını engellemek amacı ile gerekli olan prosedür ve teknolojik altyapıyı kullanmakta, gerekli güncellemeleri zamanında yapmaktadır.

  • Yasal bir talep olması halinde, kullanıcılardan, yukarıda belirtilen koşullarla sağlanan kişisel bilgiler, yasal süreçlerle ilgili hukuki veya mali inceleme ya da denetleme, sahtekârlık soruşturması, vb. gibi nedenlerle savcılık/emniyet gibi kamu kuruluşlarıyla süreli ya da belli dönemlerde paylaşılabilir.

  • Novida Stratejik Yönetim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., burada belirtilen “Kullanım ve Gizlilik Koşulları”nın tüm maddeleriyle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Şirket sahipliği değişiklik ve/ya devri, ya da herhangi bir kişisel bilgi devri ya da farklı bir “Kullanım ve Gizlilik Koşulları” söz konusu olduğu durumlarda, kullanıcılar önceden bilgilendirilecektir.

  • “Kullanım ve Gizlilik Koşulları” ile ilgili soru ve görüşlerinizi, info@novida.com.tr adresine yönlendirebilirsiniz.